Anyagbeszerző

Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Középiskola

Az MRKT Padló Kft. (Market cégcsoport)

Logisztikai területünk

ANYAGBESZERZŐ

munkatársat keres.

"Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, kötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk."

Ahová érkezni fogsz:

Modern flottánkkal, betonpumpáinkkal és profi szakembereinkkel gyorsan, pontosan dolgozunk és Nálunk lehetőséged lesz együtt dolgozni a Market csoport különböző építési helyszínein és építési projektjein. Tudnod kell, hogy az ország elsőszámú építőipari vállalatcsoportjához jelentkezel, ez nem gyerekjáték!

Téged is motivál, hogy mindenkinél felkészültebb légy a szakmádban? Hidd el, szükséged lesz rá, hiszen nálunk nincsenek sztenderd és lélekölő monoton feladatok. Gyere, mi mindent megmutatunk számodra!

Munkavégzési helyszín: Budapest (Soroksár)

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Központi raktárunkban a raktári rend kialakítása és fenntartása
  • Készletgazdálkodási rend kialakítása és betartatása
  • Heti és havi leltárokban való közreműködés
  • Anyagmozgások nyomonkövetése és adminisztrálása
  • Kivitelezéshez szükséges gépek, járművek időszakos karbantartásának vagy eseti javításának a megszervezése

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves raktárosi tapasztalatod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal is rendelkezel
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Autószerelői tapasztalat vagy érdeklődés
  • Targoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezel vagy targoncavezetői tapasztalatod van

Amit nyújtunk cserébe:

  • Versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat