Gipszkarton szerelő

Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Szakközépiskola
Szakiskola
Technikum

A Market Épületszerviz Kft. (Market cégcsoport)

GIPSZKARTON SZERELŐ

munkatársakat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, szívesen vagy az építkezés helyszínén, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Fejlődj együtt velünk és légy részese egy sikertörténetnek: vegyél részt építkezéseink teljes folyamatában - jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Munkaterületek felmérése
  • Szerelt válaszfalak, aknafalak, függesztett és függesztés nélküli álmennyezetek kivitelezése
  • Más munkavállalók munkájának ellenőrzése
  • Fentiekhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Helyszíni kapcsolattartás a műszaki stábbal

Téged várunk csapatunkba, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Gipszkartonszerelésben gyakorlati tapasztalatod van
  • Önálló vagy a munkavégzésben
  • Precíz vagy és megbízható

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő)
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket

Tekintsd meg a következő videót arról, hogy hogy néz ki egy építésvezető napja nálunk, mert a Market nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat