Kivitelezési előkészítő mérnök (épületvillamosság)

Karrierszint:
Pályakezdő
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola

A Vilati Szerelő Zrt(Market cégcsoport)

Kivitelezés előkészítési területünk

 KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Ha szeretnél egy dinamikus, lehetetlent nem ismerő csapat fontos tagja lenni, ha szeretnél élen járni a problémamegoldásban, valamint érdekel hogyan valósul meg ma Magyarországon egy kiemelkedő villamos kivitelezési projekt és részese akarsz lenni Magyarország legnagyobb építkezéseinek, akkor köztünk a helyed. Gyere, légy része a csodáknak, mert mi bizony csodákat valósítunk meg nap mint nap - hisz Építeni szeretünk!

Munkavégzési helyszín: Budapest és Pest megye

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Részvétel a teljes projektben indulástól a zárásig
  • Villamos kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása az alábbiak szerint:
    • alvállalkozók pályáztatása, szerződések és elszámolások előkészítése
    • mennyiségszámítások és összehasonlító elemzések készítése
    • anyagmegrendelések lebonyolítása
    • alvállalkozói/anyagbeszállítói szerződéskötések
    • teljesítésigazolások előkészítése
    • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel, a megrendelői oldal szereplőivel, valamint szükség esetén hatóságokkal
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Menedzsment felé történő riportálás
  • Aktív részvétel a projekt műszaki átadás-átvételi folyamatában
  • Az átadási dokumentáció teljeskörű menedzselése

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Villamosmérnök / mechatronikai mérnök / műszaki menedzser felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Villamosenergia elosztási ismereteid vannak
  • Megbízható Word, Excel ismeretekkel rendelkezel
  • AutoCad ismereteid vannak
  • Precizitás, megbízhatóság jellemez
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Önálló a munkavégzésed
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előny, ha:

  • Építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) területen munkatapasztalatod van.

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat